Kunst- en Antiek Veiling

  &
Taxatie kostbaarheden

schilderijen, antiek, zilver, servies, juwelen, sculpturen e.a.

zo 12 juni
Kasteel Puth, Steinweg 1, Voerendaal

Zomerfestival Fair Voerendaal 2022
Opbrengst restauratie Laurentius Kerk

Inlichtingen: Marijcke Beckers / 06 22900550 / [email protected]

  TERUG

Kavel 14
Taxatie Frans Boulanger
Ets “Moeder en Kind” (03/50)
Sjef Hutschemakers
met lijst 41 x 51 cm;
           Startbod 45 euro
           Taxatiewaarde 100